Introductie nieuwe sponsor: Vittoria – Dugast!
“Graag willen we jullie voorstellen aan een nieuwe OWC sponsor, namelijk Vittoria-Dugast! Er is denk ik geen verdere introductie nodig voor de sponsor, de meeste mensen zullen ongetwijfeld bekend zijn met de producten en reputatie van deze mooie merken. Met de vestiging in Oldenzaal is er natuurlijk geen ontkomen aan om sponsor te worden van de plaatselijke wielerclub en daarom hebben ze zich voor de komende 3 jaar verbonden aan OWC.
De naam Vittoria zal vanaf nu dan ook op de schouder van het clubshirt te zien zijn, de plek waar voorheen 360-Vastgoed werd gepresenteerd. Daarnaast sponsoren ze ook een bord bij het clubhuis. Mogelijk komt er ook nog een speciale ledendeal op de Vittoria banden in samenwerking met Ten Tusscher, dit wordt nog vervolgd.
We zijn natuurlijk verheugd met deze nieuwe sponsor en hopen dat we nog vele jaren met elkaar sportief verbonden blijven.”
Namens de sponsorcommissie,
Joost Nijhuis

