Oldenzaalse Wieler Club

Evenementen

Start 10e jaar FVF

woensdag 9 mei 2012

Beste vutter,

Trainingstochten op de racefiets met de Fitte Vutters Fietsclub (FVF)

Woensdag 21 maart 2012 wordt er overgestapt op de racefiets. Zoals gewoonlijk vertrekken we om 13.30 uur vanaf het clubhuis van de OWC. Er zal dit keer na de eerste gewenningstrainingstocht (21 maart) op de racefiets geen koud buffet zijn.

Maar:   In mei 2003 is de Fitte Vutters Fietsclub (FVF) begonnen met zo’n vier man. Allengs werden het er steeds meer, ook niet-vutters, die bij mooi weer verlof nemen en meefietsten. Van 4 toen naar 40 nu is iets om bij het begin van het tweede lustrum, even stil bij te staan en iets extra’s te doen. Van het recreatiebestuur is een bijdrage gekregen om dit te vieren. Het plan is om gezellig samen een mooi eind te gaan fietsen. Dit staat gepland op woensdag 9 mei 2012. Het vertrek is om 9.00 uur vanaf het OWC clubgebouw. De bedoeling is om via o.a. Haaksbergen en Oldenkotte naar Zwiep ( bij de Witte Wieven) te gaan om daar koffie met appelgebak en slagroom natuurlijk te nemen. Via Zutphen gaat het naar het veerpontje Wilp–Gorssel om in Laren te lunchen.  Daarna gaat het verder om vóór 17.00 uur, na ongeveer 140 km, terug in Oldenzaal te zijn. In het clubgebouw kan nog even worden nagebabbeld en de dorst worden gelest.

Voor die zich nog niet hebben opgegeven kan dat bij Hans Slot. Voor deze jubileumtocht wordt een eigen bijdrage gevraagd van € 10,-. Te betalen aan  Harrie Klieverik.


Met vriendelijke groet,
 
Bertus Morsink